ХЕДМАН ЕЛИТА Ултра-Должност Хедерс-Сет на Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1966-ШЕВРОЛЕТ ШЕВЕЛ
  • Обновено

ХЕДМАН ЕЛИТА Ултра-Должност Хедерс-Сет на Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1966-ШЕВРОЛЕТ ШЕВЕЛ

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ултра Должност 14 Мерач Примарни Цевки. Керамички Метални Слој Стои Темп. До 1400 Ф.Трајни 3/8 во. Прирабниците Спречуваат Искривување. И Подобро Станува Против Бруталната Казна. Издржлив И Достапен. Елита Ултра Должност Улични Заглавија. Големина цевка 1 5/8 во. Колектор Големина 3 во. Цевка Со Средна Должина. Керамички Металик. в/О Глави За Инјектирање / Инјектирање Смог. Одговара Изберете : 1967-1981 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1966-1968 ШЕВРОЛЕТ ШЕВЕЛ 1974-1993 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 1974-1987 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 1966-1967,1974-1983 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1968,1974-1979 ШЕВРОЛЕТ НОВА 1966-1969,1974-1987 ШЕВРОЛЕТ ЕЛ КАМИНО 1974-1985 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 1978-1980 БУИК РЕГАЛ 1978-1980,1983-1987 ПОНТИЈАК ГРАН ПРИ 1980 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС 1977-1980 ПОНТИЈАК ЛЕМАНС 1974-1975 шевролет белаир 1977 понтијак ВЕНТУРА 1974-1976 ШЕВРОЛЕТ лагуна 1978-1979 ОЛДСМОБИЛ КРУЗЕР ЗА КАТЛАС И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.