Stuple Industries Be Bold & Brave Quote Botanical Awatchoror Monstera Levers, 20), дизајн од Валери Винерс
  • Обновено

Stuple Industries Be Bold & Brave Quote Botanical Awatchoror Monstera Levers, 20), дизајн од Валери Винерс

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Како една од нашите најпродавани слики, моравме да го понудиме како големо шарено платно. Монтирана на цврста лента за носилки од 1,5 инчи, платното е исечено, истегно и е подготвено да виси. Во оваа големина, исто така е сигурно дека е фокусна точка на собата. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Благодарение на нашата растечка мрежа на уметници, ние сме во состојба да понудиме импресивен избор на уметнички дела што изразуваат различни погледи, теми и категории. Димензии : 2 парчиња, 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : графики; Цветен дизајн; Образец; Растенија; Дрво; Цитат, фраза, текст, ботанички. Дизајн од Валери Виерс.