Време и време женски и плус реверзибилен елек
  • Обновено

Време и време женски и плус реверзибилен елек

DEN 399.36

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Jackекпот! Реверзибилниот елек на времето и Tru е како да добиете два потрага по цената на една. Едната страна е класичен ватиран елек за пуфер, а другата е трендовски факс -стил на Шерпа, и двајцата додаваат до вкупна победа за вас. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Полу-опремени. Тежина : Средна тежина. Должина : Должина на колкот. Јака : стојат јака. Затворање : Затворање на поштенски патенти. Ракави : без ракави. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : реверзибилни; Едната страна е ватирана, а другата е faux sherpa. Реверзибилниот елек на жените плус големина од време и TRU.