Девојки за деца со патрола од шепа осветлуваат сандали, големини 7-12
  • Обновено

Девојки за деца со патрола од шепа осветлуваат сандали, големини 7-12

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите во дневната работа за патрола на шепа! Овие сандали со супер-забавни светлосни шепи се шарен додаток на нејзините обувки во кои има лична уметност на небото и Еверест. Овие сандали со топло време, топло време за девојчиња за мали деца, исто така, се истакнуваат со прилагодливи ленти за лесно вклучување и безбедно вклопување-совршени за неа и за родителите! Материјал : Горна : 100% полиуретан; Outsole : 100% термопластична гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : ленти за кука и јамка. Карактеристики : Дизајн на отворен пети; лична уметност на небото и Еверест; перница од потпетици за дополнителна удобност; ѓон на светлина. © Спин мајстор, Виаком, сите права се задржани. Детски девојки осветлуваат сандали со патрола на шепа.