Пионерската жена цветна вратоврска поглава капри панталони, жени
  • Обновено

Пионерската жена цветна вратоврска поглава капри панталони, жени

DEN 539.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пролет напред во свеж стил од Pioneer Woman. Слаткото цветно печатење на овие панталони Капри е совршен за сезоната, додека лесен стил на влечење ги прави овие задолжителни. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. midrise. Опремени. Повлечете стајлинг. Еластична половината. Сеопфатно цветно печатење; Само-врски на полите. 77% рајон/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Цветни капри панталони за жени од пионерска жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.