Копче за јадење стол за јадење во коноп Сатеен
  • Обновено

Копче за јадење стол за јадење во коноп Сатеен

DEN 2079.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Современ стајлинг со заоблен грб и ниско пискање на рацете за јадење стол со талент, овој носи утеха со урбан раб. Заостанатиот дел од задниот дел во наклон, низок профил за раце за облик на профил. Покривот сличен на постелнина има суптилен сјај за допир на гламур, надополнет со четкана никел нокти на главата околу основата на седиштето. Детализирање на копчето од внатрешниот грб додава малку личност на ова столче што може да премине од столче за јадење, биро или акцент. Благодатните затегнати дрвени нозе во темна, абонос завршница го комплетираат елегантниот изглед.