Tuphely Industries Ако чевлите одговара на вештерки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Линда Бителл
  • Обновено

Tuphely Industries Ако чевлите одговара на вештерки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 3400.32

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Рамка со големини на Giclee вклучува стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : CAT; Миленик; Цицач; Животно; Црна мачка, вештерка, метла, Ноќта на вештерките, шема. Дизајн од Линда Бителл.