Маручански машки поли панталони
  • Обновено

Маручански машки поли панталони

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Инстант удобност. Вашите омилени тестенини за ручек се истакнуваат од овој пар панталони за спиење со шарени отпечатоци. Овие машки панталони Маручан се одличен додаток на вашата облека за спиење и имаат еластична половината за удобно вклопување што е совршено за време на спиење или дневна. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Детали за контраст на печатење. © Maruchan, Inc., сите права се задржани. Машки панталони за спиење Маручан.