Епски класични ролери за бели и црни квад
  • Обновено

Епски класични ролери за бели и црни квад

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Целиот бел чизми со црн ѓон. За повеќе информации во врска со големината, посетете ја нашата веб -страница или контактирајте не директно. Ова удобно скејт со високи врвни ролери е одличен избор за почетници на скејтери со средно ниво.