Бесплатно собрание машка јакна за бомбардери
  • Обновено

Бесплатно собрание машка јакна за бомбардери

DEN 607.36

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бомбардерската јакна од Слободното собрание : Совршен компромис помеѓу обичниот и изгледа паметен. Во еден пад, може беспрекорно да земе екипаж на вратот на екипажот и тенок фармерки следното ниво - предметите во вашата гардероба ќе бидат разноврсни и безвременски како оваа класична бомбашка јакна. Исклучиво на. Материјал : 70% органски памук/30% најлон рипстоп; Поставена/Пополнете : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : средна тежина. Јака : јака со низок удар. Затворање : Преден патент. Ракави : Долго. Ockебови : Две џебови на коцки, еден ентериер џеб за коцки, обезбедува најважни работи. Карактеристики : плетена јака, манжетни и грб полите; Внатрешна облога со витана дијамант, лесно исполнета за топлина. Машка бомбашка јакна од бесплатно собрание.