Dell XPS 27 Компјутер на допир на екранот на допир, Intel Core I I7-4770S, 8 GB RAM меморија, 2TB HD, 32 GB SSD, ДВД писател, 2720
  • Обновено

Dell XPS 27 Компјутер на допир на екранот на допир, Intel Core I I7-4770S, 8 GB RAM меморија, 2TB HD, 32 GB SSD, ДВД писател,

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Intel Процесорот Core i7 3. 32 GB SSD за пространа складирање со многу побрза брзина на пренесување на податоци. Супер мулти-формат ДВД диск за сите ваши оптички медиуми и потреби за снимање на видео; Игра и гори ДВД -а и ЦД -а.Екранот со повеќе допири : Стаклениот панел од работ до раб се регистрира до десет прсти одеднаш, за да можете да направите нешто од уредување видеа за да свирите концерт за пијано, веднаш на вашиот неверојатно живописен екран.