Spigen Wallet S Case Case Apple Iphone Ifiment, картичка, бела
  • Обновено

Spigen Wallet S Case Case Apple Iphone Ifiment, картичка, бела

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРЕМИУМ СИНТЕТИЧКО СИНТЕРСКИОТ СОСТОЈБА НА ДЕЛОВНИОТ СОСТОЈБА, СТАНДЕНСКИ КАРАКТЕРИЈА : Прилагодливи агли на гледање, ултра тенок фолио тип кутија за да се минимизираат рефус и тежина, двострана магнетна лента за удобен так, паричник : слотови за есенцијална лична карта и картички, компатибилни со отчукувања од страна на DRE слушалки, компатибилни, компатибилни Само со Apple i Phone 6 Plus (5,5 ") само - 2014 Spigen Wallet S Chase Case (Паричник) Imone Imph Imphone, картичка, бела кутија за носење за лесно патување. Произведен со синтетички кожен материјал за издржливост. мазна, повеќе аголна естетика со поедноставени џебови и прегради. Магнетна лента за куќиште за максимална продуктивност со додадена сигурност. Доаѓа во бела боја за трендовски и привлечен изглед.