15.7 Двојна еднострана подлога за тивка тапана од иновации за трговска марка
  • Обновено

15.7 Двојна еднострана подлога за тивка тапана од иновации за трговска марка

DEN 479.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подобрете ги вештините за тапани без бучава со оваа 15,7 "Двокреветна рампа за вежбање. Сивата страна е силикон која има многу еластичност и имитира вистинско тапанирање. Црната страна е Ева Памук што е помек материјал, што го прави потивко пракса. Цврстата рамка од дрво обезбедува стабилна основа за пракса. Со иновации на трговска марка. 15,7 "подлога за тапан со дијаметар со дијаметар. Сивата страна е силикон што обезбедува поголема еластичност при вежбање. Црната страна е Ева Памук што е помек материјал и посоодветен за потивок вежбање. Цврста рамка од дрво обезбедува стабилна основа за пракса. Од иновации за трговска марка.