Машка и голема машка машка мулти-џебна карго кратка со стрии, големини 30-50
  • Обновено

Машка и голема машка машка мулти-џебна карго кратка со стрии, големини 30-50

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оставете малку дополнителна просторија да се шетате со карго -шорцевите на Wrangler. Наменети да додадат малку омф во класичниот карго изглед, овие шорцеви се направени со технологија за изработка на истегнување и мека мешавина од памук што се движи со вашето тело без преголемо. Комплетирајте со многу џебови за да ги задржите сите ваши најважни и повеќе, овие шорцеви се погодија веднаш под коленото. Нивното опуштено вклопување ќе изгледа како што треба со секоја облека, без оглед на тоа што сте планирале за тој ден. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 11 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Два предни, две џебови од задниот и страничниот товар. Карактеристики : јамки на ременот; Истегнете ткаенина за удобно вклопување. Машки карго шорцеви од Вранглер.