Компанијата Бринли Ко.
  • Обновено

Компанијата Бринли Ко.

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чекор во разноврсен стил во современи станови од Brinley Co. Овие стилски рамни чевли се карактеризираат со мазни нагорни и цик-Zag Top-Stitched Trim. Класичните тркалезни прсти и современиот стил на гребење го завршуваат дизајнот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Забележете, мерењата може да варираат малку по големина. Бринли Ко., Flexенски Scrunch Флексибилно истегнување на балетските станови : Стил : станови. Материјал : направено од човекот. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 0,21 "блок. Висина на платформата : 0,12". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Ѓон : гума. Подножје : Подготвено. Горна/надворешна материјал : човечки/гума. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.