Miaенски Carat Carat T.G.W. Розов сафир и карат t.d.w дијамант 10kt жолто златно ореол прстен
  • Обновено

Miaенски Carat Carat T.G.W. Розов сафир и карат t.d.w дијамант 10kt жолто златно ореол прстен

DEN 5504.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пинк сафир - CN Cut : овална. Боја на дијаманти : G-H. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.81mm), заедно со 40 кружни, микро-поставени сјајни дијаманти (G-H, I2,3) кои се украсени на Прстенот во 4 поставки за prong. Дијамантско сечење : круг.