DesignArt Canal во Венеција - Перница за фрлање градски пејзаж - 18x18
  • Обновено

DesignArt Canal во Венеција - Перница за фрлање градски пејзаж - 18x18

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

- Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. Овозможувајќи ви да ја отстраните перницата од нејзината покривка. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. Нашата перница за градски пејзаж се печати со употреба на италијански мастила со голема густина во боја, создавајќи живописно обоени и јасно уметнички дела . Печатено на 100% полиестер со мала тежина. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. И занесете се во бујна, пријатна релаксација.