Бела Вита Дефинирајте пумпи
  • Обновено

Бела Вита Дефинирајте пумпи

DEN 591.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со непогрешлива елеганција и регален стил, дефинирањето на Бела Вита е совршена класична пумпа за облекување на вашата гардероба. Модерната, заострена пети и флексибилниот, лесен ѓон ги прават овие и стилски и удобни за носење. 2,5 "потпетица за фустани. Класична пумпа. Пета до пети со нозе.