Dymaightенски динамие на Skechers 2. - Патика за чипка на моќност
  • Обновено

Dymaightенски динамие на Skechers 2. - Патика за чипка на моќност

DEN 319.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спортски удобност и елегантен дизајн се комбинираат во Skechers Dynamight 2.0 - Power Plunge. Оваа чипка се одликува со мрежа и синтетичка горна со перничеста меморија за пена Skechers ™ Comfort insole. Мемориска пена Skechers Memory Pontion Comfort Comfort insole. Направени со 100% вегански материјали. Атлетска мрежа и синтетичко горно со чипка-предниот дел. Лесна флексибилна мида со амортизирање на удари. Флексибилна надворешна плоча со разноврсен дизајн на влечење. 1 1/4-инчен потпетица. Машина за перење.