Замена на крошна поставена за l-gg001pst-f мек-врвот на скара белведер
  • Обновено

Замена на крошна поставена за l-gg001pst-f мек-врвот на скара белведер

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Замена на крошна поставена за L-GG001 PST-F 8x5 мекиот врв на скара од Grill Grillothis го вклучува само крошна. Не е вклучена структура на белведер.Рефреш и подмладувајте го вашиот белведер со нова крошна. Оваа крошна нема да одговара на друг белведер. Ве молиме, измерете внимателно, не мешајте го овој белведер со кој било друг леб. Ве молиме зголемете ја сликата за да видите детали за белведер. Оваа ставка ја вклучува само крошна, мрежи што се продава одделно. Совршено е да го направите вашиот белведер сјаен и освежувачки. Уживајте во просторот за живеење на отворено без сонце да изгори нов живот за релаксација и освежување- длабочина : 59,84 "- Тежина : 0,98 фунти- боја : темно кафеава ширина : 96.06 "- Висина : 24 " -Материјал : Канопи за замена на ткаенина Sunjoy Поставена за L-GG001 PST-F 8x5 мек-врвен скара.