Без граници на резервоарот за вратот на вратот на јуниорите
  • Обновено

Без граници на резервоарот за вратот на вратот на јуниорите

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со елегантна силуета и кул деколте за лажички, врвот на резервоарот за граници не оди далеку во вашата гардероба како соло -главен дел или е суштинско значење. Материјал : . Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Продажба на резервоарот за вратот за јуниори од без граници.