Сосед за воз со батерии на метрото во САД во Newујорк
  • Обновено

Сосед за воз со батерии на метрото во САД во Newујорк

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тие се модели на скала со батерии. Предметите се направени за деца над 3 години да си играат. Направено за деца на возраст од 3 години и на повеќе. Сетот може да направи внимателен подарок за lубител на возот со своите реални дизајни. Тие се напојуваат со автомобил за метрото Дивизија Р-160Б и биле дизајнирани специјално како патнички возови од градот Newујорк. Овие парчиња се лесни за работа за да можете да седите и да уживате во нивното шоу. Возниот воз на Метрополис се поставува како мулти-ниво курс овален што вклучува подигнат дел од мостот и прекинувачот; Големината е 39 "x 16. Со оваа акција спакувана играчка во вашиот дом, можете да ги едуцирате вашите деца за историјата на возовите додека уживате во интеракција што ќе трае.Овој комплет за воз на метрото LEC USA 2000 MTA New York, има детали за вистински живот и смело обоени, популарни возови од различни епохи. Детскиот сет за воз со батерија е исто така едноставен за составување. Доаѓа комплетно со воз со 3 парчиња, 14 парчиња патека, подигната станица, тунел, метро станица, челичен мост и декорации.