Moen Rothbury Chrome Two Globe Bath Light
  • Обновено

Moen Rothbury Chrome Two Globe Bath Light

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Chrome Finish е многу рефлексивен за изглед на огледало кој работи со кој било стил на украсување поддржува до 100 вати максимум сијалици, два глобус, наведени во UL®, достапни за замена на глобуси, тела може да се монтираат со стаклени глобуси свртени нагоре или надолу за повеќе дизајн за повеќе дизајн Флексибилноста, тела може да се монтираат со стаклени глобуси свртени нагоре или надолу за поголема флексибилност во дизајнот, застаклените приклучоци обезбедуваат да се инсталираат прстените на приклучоците со леснотија, жици за брзо поврзување ви овозможуваат да ја преиспитате светлината во кутијата за спојници за побрзо, полесно Инсталација, стандарден 120 напон, ограничена гаранција за живот.