Маица за девојчиња и шорцеви за девојчиња во задниот дел, сет со 2 парчиња, големини 2T-4T
  • Обновено

Маица за девојчиња и шорцеви за девојчиња во задниот дел, сет со 2 парчиња, големини 2T-4T

DEN 223.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На девојчињата во движење им е потребна облека што може да продолжи. Затоа сет активни маици и шорцеви на Хинд, со совршен додаток на нејзината ротација на активната облека! И двете артикли се направени во лесна ткаенина со опуштено вклопување што ја задржува да се движи во удобност. Таа дури може да го меша и да одговара на овој сет за повеќе можности за кул стил! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : една маица и еден пар шорцеви. Маица : опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; кратки ракави; графички принт; Лесна ткаенина. Шорцеви : опуштено вклопување; Повлечен стил со еластична половината; Лесна ткаенина. 2 парчиња маица и шорцеви Активен сет за девојчиња за мали деца од Хинд.