Power Stop Front Z Evolution Carbon-Fiber керамички сопирачки влошки Z23-473
  • Обновено

Power Stop Front Z Evolution Carbon-Fiber керамички сопирачки влошки Z23-473

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // дајте го вашиот "дневен возач " моќноста на запирање што ја заслужува! Овие лесни за инсталирање на влошки за сопирачките се дизајнирани да ја надградат моќта на сопирање на скоро сè што возите. Влошките на сопирачките се направени од керамичка формула со јаглеродни влакна, која нуди одлични перформанси на сопирањето. Тие исто така се ниска прашина и имаат обложена плоча со прав што го продолжува животот со тоа што се спротивставува на 'рѓа и корозија. Добијте ги влошките за сопирање на сопирачките Z23 ​​на вашата моќност Z23 и уживајте во подобро сопирање без бучава без таа непријатна прашина од сопирачката! Енергетска стоп Z23 еволуција на керамички сопирачки влошки на сопирачките • Термичка изгорена подлога за брзо пробивање • Комфинирана и склопена за да се обезбеди сопирање без бучава • Изработено со формула со ниска прашина од јаглеродни влакна • Форд : Ford Escort 2003-1991; Mazda 323 1991-1990; MX-3 1996-1992; Protege 1998-1990; Mercury Tracer 1999-1991.