Адирондак Есмонд Апстрактен Тркач Килим, Слонова Коска Сребро, 2 '6 6'
  • Обновено

Адирондак Есмонд Апстрактен Тркач Килим, Слонова Коска Сребро, 2 '6 6'

DEN 962.24

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Продавница Safavieh на . Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно.Колекцијата на тепих адирондак Килим Во Висок Стил, Област За Лесна Нега Килим Инспириран од глобалното патување и смелите, шарени мотиви што ги красат модерните скијачки бунгалови, Сафавиех го преведува рустикалниот стил на ложа во врвно шик и лесна нега колекција Адирондак. Достапно во повеќе големини. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.