Игла Против Скокање, Одделни Пластични Кутии Комплет За Игла За Шиење Со Лесна Идентификација Стандардна Големина За Шиење За Машини За Шиење
  • Обновено

Игла Против Скокање, Одделни Пластични Кутии Комплет За Игла За Шиење Со Лесна Идентификација Стандардна Големина За Шиење За

DEN 208.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Број 9 се користи за тенки ткаенини, Број 11 се користи За средни до тенки ткаенини, Број 14 Се користи За средни до дебели ткаенини, Број 16 Се користи За дебели ткаенини, А Број 18 се користи за дебели ткаенини.Апликација : Список На Пакети За машини За шиење Во Домаќинството : 5 x Пластична Кутија За Складирање3 x Број 9 Машинска Игла 3 x број 11 Машинска Игла 3 x Број 14 Машинска Игла 3 x Број 16 Машинска Игла 3 x број 18 Машинска Игла дното на иглата на машината за шиење е рамен дизајн и стандардна големина, што може стабилно да се инсталира на машината за шиење.