Стратмор Распоред Хартија Рампа, Серија, 19во 24во
  • Обновено

Стратмор Распоред Хартија Рампа, Серија, 19во 24во

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа лента врзана рампа од светло бела, полу-непроѕирна хартија е направена специјално за дизајнерите. Меката површина добро реагира на сите суви медиуми за цртање, а исто така се удвојува како одлична лесна хартија за цртање. 50 листови. 16 фунти. Без киселина.