Лексингтон 30 Метал Барстол, 4-Пакет
  • Обновено

Лексингтон 30 Метал Барстол, 4-Пакет

DEN 1623.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додавањето на индустриските Шик ДИЗАЈНИ На OSP Lexington 30 Метални Столчиња во вашиот простор создава софистициран амбиент за вас и вашите гости Дизајниран Со потпорен грб и потпирач за нозе ова парче лесно може да се додаде во вашата дневна соба кујна трпезарија или домашна канцеларија Продадена во пакувања од 2 или 4 и достапна во четири антички опции за боја оваа совршена столица не е само стилскиот лифт за лице што го заслужува вашиот дом туку и победи да ја скрши банката со Тоа Додавајќи ги Индустриските Шик Дизајни НА OSP лексингтон 30 метал БАРСТОЛ Во Вашиот Простор Создава Софистициран Амбиент за вас и вашите гости дизајниран со потпорен грб и потпирач за нозе ова парче лесно може да се додаде во вашата дневна соба кујна трпезарија или домашна канцеларија продадена во пакувања од 2 или 4 и достапна во четири антички опции за боја оваа совршена столица не е само стилскиот лифт за лице што го заслужува вашиот дом, туку и победи да ја скрши банката што го прави тоа.