Црна Рамка За Слика, Оваа Рамка ОД МДФ Е Црна Кадифе со-2 - Доаѓа Со Редовно Стакло И Брановидна Подлога
  • Обновено

Црна Рамка За Слика, Оваа Рамка ОД МДФ Е Црна Кадифе со-2 - Доаѓа Со Редовно Стакло И Брановидна Подлога

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓа Со Редовно Стакло и закачалка за пила за монтирање на ѕид!Изработена од МДФ - оваа единствена рамка за слики ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа!Одговара На 10х17 Инчни Фотографии! Вистинската големина На Рамката (завршена големина) е 13, 5х20, 5 инчи.Оваа рамка е широка 2,00 инчи и висока 1,0000 инчи. Има 0,25 инчи (делот што ја покрива вашата фотографија) и зајак од 0,5000 инчи (простор помеѓу и задниот дел на рамката, максималната дебелина на уметноста што може да ја држи оваа рамка). 10х17 Инчна Црна Рамка За Слика, Оваа РАМКА ОД МДФ Од 2,00 Инчи Е Црна Кадифе со-2 " - Доаѓа Со Редовно Стакло и Брановидна Подлога (2ВОМБВ285-1230-10х17).