Соларни Светла На Отворено Со Матирани Соларни Светла За Заземјување На Отворено Л-тенда Светилка Двор Градина Декор Пролет Лето
  • Обновено

Соларни Светла На Отворено Со Матирани Соларни Светла За Заземјување На Отворено Л-тенда Светилка Двор Градина Декор Пролет

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Соларни Светла На Отворено Со Матирани Соларни Светла За Заземјување На Отворено Л-тенди Светилка Двор Градина Декор Пролет Лето Функција : дизајн на надградба, автоматска производна линија, компоненти, така што квалитетот на соларните светла е постабилен и посигурен.Нашите соларни светла за заземјување можат ефикасно да ја изолираат водата погодна за надворешна употреба.Сончевата светлина има 6 Led Диоди, таа е посветла.Површината на телото на светлата се третира со висококвалитетен црн матиран процес. Тие можат да го украсат вашиот двор и градина и да ве заштитат. Соларни Светла На Отворено Со Матирани Соларни Светла За Заземјување На Отворено Л-тенди Светилка Двор Градина Декор Пролет Лето.