20 7 20 Традиционален Зелен И Бел Акцент Навлака За Перница Со Поли Влошка
  • Обновено

20 7 20 Традиционален Зелен И Бел Акцент Навлака За Перница Со Поли Влошка

DEN 160.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

221-4512822761558 20" х 7" х 20 " Традиционална Зелена И Бела Акцентна Перница Со Поли Вметнување од Homeroots.co Произведено Во Индија.Нашата колекција на сложено изработени прекрасни украсни перници, беспрекорно ќе се вклопи во вашиот простор. Тие се извонредно трендовски и беспрекорно ткаени за да обезбедат максимална удобност и задоволство дома или на работа. Доаѓа со карактеристична комбинација на безвременски традиции и модерни стилови. Ова издржливо парче традиционална зелена и бела акцентна навлака за перница доаѓа во големина 20 на 7 на 20 инчи со поли влошка. Модел Бр : 221-4512822761558. Производител : Homeroots.co. Произведено Во Индија. 20" х 7" х 20 " Традиционална Зелена И Бела Акцентна Перница Со Поли Вметнување. Перници. 100% памук. Димензија на производот : 7х20х20.