Јога Панталони Женски Женски Лето Нова Хризантема Плисирана Праска Тесна Вежба За Кревање Висок Струк Шорцеви За Спортски Панталони
  • Обновено

Јога Панталони Женски Женски Лето Нова Хризантема Плисирана Праска Тесна Вежба За Кревање Висок Струк Шорцеви За Спортски Панталони

DEN 239.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

68"Length : 41cm/16. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.75"Size : M/6 Waist : 60cm/23. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.65" колк : 78cm/30.14"Size : L/8 Waist : 65cm/25.