Вилко Отворено Багрем Дрво Клуб Столици Со Перници За Сончање, Во собата на 2, Сива И Сончаница Темносина
  • Обновено

Вилко Отворено Багрем Дрво Клуб Столици Со Перници За Сончање, Во собата на 2, Сива И Сончаница Темносина

DEN 2819.36

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашиот надворешен простор ќе ви се заблагодари за овој комплет клупски столчиња што ви носи и удобност и освежувачки стил. Изработени од богато дрво од багрем со дизајн на летва, овие столови се стилски и цврст додаток на вашиот двор или двор. Изберете помеѓу Сончаница или перници отпорни на вода за долготрајна удобност, така што ќе можете да го поминете целиот ден надвор под топлото летно сонце. Ако изберете една од нашите опции За Сончање, кориците ќе бидат испратени одделно и треба да пристигнат во рок од 72 часа од вашиот сет. Вклучува : Две (2) Клупски Столчиња. Материјал За Рамка : Дрво Од Багрем. Повеќе Опции За Материјал За Перница. Повеќе Опции За Боја. Потребно Е Собрание. Опционалните Навлаки за Перничиња За Сончање треба да пристигнат во рок од 72 Часа од вашиот комплет. Сите Димензии Ги Исклучуваат Мерењата На Перницата. Димензии : 31.00 инчи длабоко x 29.00 инчи широк x 27.25 инчи висока. Димензии на седиштето : 22,75 инчи длабок x 22,75 инчи широк x 12,50 инчи висок. Дебелина на перницата : 4,00 инчи. Висина на раката : висока 20,00 инчи. Капацитет на тежина : 400 фунти.