Карера Кафеав Градиент Сино Огледало Плоштад Унисе Очила ЗА Сонце ГЛОРИЈИ 0Ј5Г а 59
  • Обновено

Карера Кафеав Градиент Сино Огледало Плоштад Унисе Очила ЗА Сонце ГЛОРИЈИ 0Ј5Г а 59

DEN 127.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карера Очила За Сонце. Број на серија : СЛАВА. Боја код : 0 J5 G/A8. Боја : КАФЕАВА Ш БЛУ Г-Дин Форма : Плоштад. Ширина на објективот : 59 мм. Висина На Објективот : 47 мм. Мост На Објективот : 18 мм. Должина На Раката : 145 мм. 100% ув заштита. Рамка Материјал : Метал;Пластика. Боја на рамка : ЗЛАТНА. Тип На Леќи : Кафеав Градиент Сино Огледало. Стил На Раб : Полн Раб. УПЦ/ЕАН код : 716736299204. Карера Кафеав Градиент Плоштад Сино Огледало Унисекс ОЧИЛА ЗА Сонце ГЛОРИЈ 0Ј5Г/А8 59. Пакувањето На производителот Е Вклучено. Големината И Бојата На Пакувањето Може Да Варираат. Очила за сонце. ЗЛАТО. Метал; Пластика. Унисекс, Возрасни.