Костим За Дедо Мраз Темноцрвен Империјален Кадифен Костим За Возрасни
  • Обновено

Костим За Дедо Мраз Темноцрвен Империјален Кадифен Костим За Возрасни

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете ирваси и подгответе се да излезете на санки со Х-Големиот Возрасен Костум За Дедо Мраз Темноцрвен Империјален Кадифен. Овој костим На Дедо мраз е направен за големи момци кои сакаат да се облекуваат како самиот голем човек. Раширете малку празнично расположение со изглед што можете да го комплетирате со класична капа, перика и брада. Дедо Мраз Одговараат Црвено Царски Кадифен Костим За Возрасни.