Sngxgn Женски Вратоврска Јазол Челзи Пумпа Глуждот Чизми Зима Опуштено Вклопуваат V Исечок Краток Глуждот Чизми За Жени, Црна, Големина 38
  • Обновено

Sngxgn Женски Вратоврска Јазол Челзи Пумпа Глуждот Чизми Зима Опуштено Вклопуваат V Исечок Краток Глуждот Чизми За Жени, Црна,

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висина на платформата : 1см/0,39". Стил : Принцеза, Секојдневен. Тип на затворање : Лизгање. Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,5"Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7"ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25,0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25 СМ/9,8"ГОЛЕМИНА : 41 сад : 8,5 велика БРИТАНИЈА : 6,5 еу : 40 јп : 25,5 см цн : 255 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10"ГОЛЕМИНА : 42 сад : 9 велика британија : 7 ЕУ : 41 јп : 26. ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не!. Во споредба со традиционалните западни каубојски чизми, тие се полесни, помеки, поудобни и полесни за носење, добиваат опуштено и удобно искуство при носење за одење или стоење.Фустан Чизми За Жени со Табела Со Големина на Потпетици : .Добар Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува И Тонизира,го подобрува Држењето На Телото Жените Чизми Без Пета. Чевли Пета Висока : 4,5 см/1,77". Единствен Материјал : Гума.Лесен Чевел За Одење, Удобен Дизајн На Лизгање,Амортизиран Избор, мода И Личност Женски Снежни Чизми Големина 11.