2.4 GHz 150mpbs Пренослив USB Безжична Мрежна Картичка Wifi Адаптер Со Антена
  • Обновено

2.4 GHz 150mpbs Пренослив USB Безжична Мрежна Картичка Wifi Адаптер Со Антена

DEN 175.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификации : . Пренослив и лесен, лесен за носење. УСБ-интерфејс, брз пренос, приклучок и репродукција. Погоден за КОМПЈУТЕРИ, лаптопи, проектори итн.. Име На Ставка : Безжична Мрежна Картичка. Материјал : ABS + USB Приклучок. Брзина на Wi Fi : 150 Mpbs. Фреквенција : 2.4 GHz. Поддржан ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : За WINDOWS XP/7/8/10. Карактеристики : Пренослив, Wi Fi Адаптер, Приклучок и Игра. Големина на мрежна Картичка : 11см х 3см х 2см/4.33 "х 1.18" х 0.79 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 x Безжична Мрежна Картичка. 1 х Диск Пренослив и лесен, лесен за носење. УСБ-интерфејс, брз пренос, приклучок и репродукција. Погоден за КОМПЈУТЕРИ, лаптопи, проектори итн.