Глобална Индустриска Личност Јасен Преглед Шкафче, 12 W 18 D 12 H, Тен, Несклопен
  • Обновено

Глобална Индустриска Личност Јасен Преглед Шкафче, 12 W 18 D 12 H, Тен, Несклопен

DEN 3358.40

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вратите на Овие Премиум Безбедносни Шкафчиња овозможуваат прегледување на содржината преку проѕирни, отпорни на гребење и високо солидни поликарбонатни прозорци дизајнирани специјално за употреба во училишни, комерцијални и фабрички објекти. Нозете додаваат 6 " на висина. Овие шкафчиња од 16 лица ги имаат сите поликарбонатни врати со брава за триење со катанец. Сите челични површини се завршени во солиден тен емајл. Овие шкафчиња од 16 лица се совршени за сместување на многу луѓе во мала област. Единицата вклучува прачка за палто за складирање облека. Многу 1 Глобален Индустриски Шкафче За Јасен Поглед Од 16 Лица, 12"W x 18" d x 12 " H, Тен, Несклопен.