Бали Градник Страст За Удобност Минимизатор Женска Долна Жица Мазна Беспрекорна DF3385
  • Обновено

Бали Градник Страст За Удобност Минимизатор Женска Долна Жица Мазна Беспрекорна DF3385

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа Страст за удобен градник нуди удобна секојдневна поддршка и минимизирање. Минимизира до 1,5 инчи! Скриената долна жица помага да се обезбеди поудобно вклопување. Убави вметнувања од чипка каде чашите се среќаваат со ремени. Назад прилагодливи ремени за прилагодено вклопување. Минимизирајте ја бистата до 1,5" во овој градник со целосна покриеност. Поддржувачки, двослојни чаши под жица. Заоблениот централен панел е одличен за високи стомаци. Амортизирани ремени за истегнување со прилагодлив грб. 3 колона, 2 ред кука се зголемува со големина. Мазен микрофибер.