Белатера Насловна 37 Единствена суета Во Ленено Сива завршница врвот Со црна галаксија и правоаголник мијалник
  • Обновено

Белатера Насловна 37 Единствена суета Во Ленено Сива завршница врвот Со црна галаксија и правоаголник мијалник

DEN 15599.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шалтерите На Домот белатера се претходно запечатени и полирани за дополнителна заштита. Секој кабинет е конфигуриран да работи со нашата разновидност на работни површини или врвови со стандардна големина. Овој кабинет нуди беспрекорен стил додека крие фантастична количина на складирање зад збир на врати.3" Дебела Црна Галаксија Гранит претходно инсталиран со бела c UPC сертифициран керамички мијалник и појавување на 4 во. Рачно се нанесува со повеќе слоеви на еколошки дамки и горниот слој за да се спречи лупење, пукање и избледување. Врвот на суетата е претходно дупчат со 3 дупки за широко распространета славина. На сите агли, има целосен аголен блок за стабилност и дополнителна поддршка за шалтерот. Лесно ќе одговара на многу ентериери во домот. Белатера Насловна 37 " Единствена суета Во Ленено Сива завршница врвот Со Црна галаксија и правоаголник мијалник. Оваа колекција се нуди во две конфигурации, монтирање на ѕид или самостојно, а исто така и различни завршетоци и дизајни. Овие елегантни бања суета врвот карактеристики 1. Изграден е со цврст даб и бреза.Колекцијата Сканди Од белатера домашни карактеристики е традиционален кабинет со модерен пресврт. Внатрешната фиока е конструирана со англиски гулаб и мазно целосно продолжено лизгање.