Вајткап Тиково Бар Решетката
  • Обновено

Вајткап Тиково Бар Решетката

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Решетката од 62550 Бари на вајткап е направена од висококвалитетна конструкција од тиково дрво. Дизајниран да собере 4 чаши, 2 шишиња и складирање за додатоци за шипки. Димензии на решетката за складирање е 17-3/4"W x 4-1/2"H x 8-1/4"D. висококвалитетно тиково дрво. Држи четири чаши, две шишиња. Складирање за бар додатоци. Димензии : 17-3/4" ширина х 4-1/2" висина х 8-1/4" длабочина.