солакол женски Плисирано Здолниште Жени Пролет Летен Појас Еластичен Висок Струк Долго Мрежесто Здолниште Женски Плисирани Женски Еластичен Појас
  • Обновено

солакол женски Плисирано Здолниште Жени Пролет Летен Појас Еластичен Висок Струк Долго Мрежесто Здолниште Женски Плисирани Женски

DEN 700.48

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

35" Колк : 94см/37. Слаткиот стил е пошармантен.53" колк : 106cm/41.95" Колк : 90см/35.It изработен е од висококвалитетни материјали,Удобна ткаенина2.13" колк : 102cm/40.73" големина : xxxl половината : 74cm/29.74" Колк : 98см/38. Ние обезбедуваме секакви производи под нашиот бренд, добредојде на пребарување.Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за вас покажете подароци4.01" Големина : М Половината : 64см/25.20" Должина : 73см/28.