Каролини Богатства 8960JMAT Апстрактна Црвена Риба Внатрешна Или Надворешна Подлога 24x36, 36 L 24 W, повеќебоен
  • Обновено

Каролини Богатства 8960JMAT Апстрактна Црвена Риба Внатрешна Или Надворешна Подлога 24x36, 36 L 24 W, повеќебоен

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Каролини Богатства 8960 JMAT Апстрактна Црвена Риба Внатрешна Или Надворешна Подлога 24x36, 36 "L x 24" W, разнобојна Добредојде на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од каролини Богатства риба категорија на производи. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.