Камбио 10.1 2-Во-Четири-Јадро Виндоус Таблет
  • Обновено

Камбио 10.1 2-Во-Четири-Јадро Виндоус Таблет

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Останете продуктивни во движење Со Таблетот Лаптоп RCA Cambio 2-во-1. Се напојува Со Процесор На Интел Атом и има 2 GB RAM МЕМОРИЈА, КАКО И 32 GB складирање на одборот за вашите важни документи и други датотеки. Вграден во 802. Погоден за употреба дома, училиште или канцеларија, оваа ТАБЛЕТА RCA Cambio 2 во 1 тетратка има предни и задни камери и вградена wi-Fi способност. Hdmi, hdmi логото и Мултимедијалниот Интерфејс Со Висока Дефиниција се трговски марки или регистрирани трговски марки на HDMI Лиценцирање, ДОО. Мини HDMI излез. Други трговски марки и трговски имиња се оние на нивните соодветни сопственици. Со до шест часа траење на батеријата, тоа помага да се намали времето на застој. Bluetooth технологијата е вградена под лиценца Од Bluetooth SIG Inc. 1280 х 800 дисплеј. Траење на батеријата до 6 часа. Intel® атом процесор со 2 GB RAM МЕМОРИЈА. 10" HD дисплеј. Рца Камбио Виндоус 10 " Пинк 2-во-1 Лаптоп/Таблет : Карактеристики На Производот : Виндоус 10. Сертифицираното лого на Wi-fi е ознака за сертификација на Wi-Fi Алијансата. RCA Cambio Windows 10 таблета доаѓа во розова боја. Вградено складирање на меморија ОД 32 GB. Интел Внатре, Интел Внатре логото и Атомот се трговски марки на Интел Корпорацијата во САД и/или други земји. Овој таблет 10" два-во-едно доаѓа со Windows 10, како и мобилната верзија на microsoft Office претходно инсталирана.