Малата Розова Принцеза Дете Костим
  • Обновено

Малата Розова Принцеза Дете Костим

DEN 559.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сакате да се чувствувате како кралско семејство оваа Ноќта на Вештерките? Владејте со празникот Во Малата Розова Принцеза Дете Костим! Овој прекрасен розов фустан ќе направи да се чувствувате како да припаѓате во замокот. Треперливиот розов фустан без ракави има златни акценти и доаѓа со златен појас кој има розови ливчиња со златни ѕвезди на нив. Ако ноќта На Вештерките е студена, можете да ја облечете соодветната јакна над вашиот фустан. Носете Го Костимот За Мала Розова Принцеза за деца и ќе блескате цела ноќ! Вклучува : Фустан, Јакна, Појас. Не Вклучува Стапче Или Круна.