Примарен Сребрен Стерлинг Сребрена Сандала Кубни Цирконски Прстен На Прстите
  • Обновено

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрена Сандала Кубни Цирконски Прстен На Прстите

DEN 725.28

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете забавен допир на нозете со овој прстен на прстот. Прекрасно дизајниран од сребро, овој прстен со прсти широк 2 мм прикажува дизајн на сандала нагласен со кубен цирконски камен за мала искра што сигурно ќе биде сакан.Метална Тежина : 2,63 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Сандал Прстенест Род : Женски метал : Стерлинг Сребрена Боја : Ширина на Бела Лента : 2ммсолидстоун Детали : Тип : Кубна цирконијаколор : Чиста Форма : Тркалезна Количина : 1 Поставување накит : Предност вашиот предмет пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Индија Сребрена, Цврста, Кубна Цирконија.