Машка пижама постави пижами за мажи, поставени со памучни плетени мажи панталони и маица со долг ракав Хенли сива со лос медиум
  • Обновено

Машка пижама постави пижами за мажи, поставени со памучни плетени мажи панталони и маица со долг ракав Хенли сива со лос медиум

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставениот пижама за мажи Sleephero има топло плетено дното на пижамата и врвот на долги ракави со памук Хенли. На овие машка дното на пижами се прикажани 2 странични џебови и прилагодлива половината за влечење за максимална удобност . сет од 2 парчиња - Секоја пижама Пант е спарена со маица со долги ракави Хелили јака за да ве задржи топло за празниците . Без пот - лесна категорија И дишете да ве одржи ладно кога ќе се појави топлината. Достапно во различни различни обрасци и обрасци.