Персонализирано стерлинг сребро, позлатено злато, ѓердан од 10 кг или 14к градски небесен бар со синџир на врски
  • Обновено

Персонализирано стерлинг сребро, позлатено злато, ѓердан од 10 кг или 14к градски небесен бар со синџир на врски

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фенси и елегантна, оваа табела со име има оригинален дизајн на скрипти што би го сакале за наредните години. 10к жолто злато Вашингтон DC Skyline бар ѓердан со ланец на врски од 18 инчи. Ова стана еден од најпознатите фасцинантни стилови и не сакате да го оставите надвор од вашата колекција. Персонализирајте го овој ѓердан до 20 карактери на задниот дел. Областа за персонализација е приближно 1/2 инчи H од 1 1/2 инчи В. буквите ќе се појават по редослед на кој се внесени . Должина на ланецот : 18 ". Направено од 10к жолто злато.