Теа за перформанси на младински рајски алфа
  • Обновено

Теа за перформанси на младински рајски алфа

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поточно дизајниран да издржи каква било прослава за соблекувалната во пост-сезоната. Новата естон линија на перформанси, сите се изработени од 100% полиестерски мрежен материјал, кој е неспоредлив на теренот и ја фаќа влагата, ве одржува ладна, суво и лесна. Tee Alpha Performance е ултра изводлива и дизајнирана да издржи на која било прослава за соблекувални за шкафчиња. Ткаенината со дресови со мрежница промовира движење на влага за светло и суво вклопување. Направен од 100% полиестерски мрежен материјал кој е неспоредлив на теренот, бидејќи ја фаќа влагата, ве одржува ладно, суво и лесен. Логото за пренесување на топлина во Истон на ракавот, оставајќи просторија на предната и назад за тимска сублимација. Достапни големини : возрасни и млади. Достапни бои : црна, бела, црвена, морнарица, кралска, зелена, сива.